انتخاب مرکز تحقیقات مواد دندانی به عنوان برگزیده مراکز بیومدیکال در بیست و دومین جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی

مرکز تحقیقات مواد دندانی از جمله مراکز تحقیقات فاقد ردیف مستقل بودجه با کمتر از سه سال فعالیت رسمی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده که در ارزشیابی فعالیتهای پژوهشی سال ۱۳۹۴ مراکز تحقیقات علوم پزشکی کشور، از بین ۸۸ مرکز تحقیقات فاقد ردیف مستقل بودجه با کمتر از سه سال فعالیت در زمینه بیومدیکال با کسب امتیاز ۹۴۵ حائز رتبه اول گردیده است.

بر اساس نتایج ارزشیابی که برطبق شاخص های جدید بین المللی انجام شده است، تعداد کل مقالات ثبت شده این مرکز تحقیقات در سه پایگاه استنادیWeb of Science،PubMed  و Scopus، در سال ۲۰۱۵ میلادی ۵۱ مقاله بوده که بیش از ۵۱ درصد از این مقالات در پایگاه استنادی Web of Scienceایندکس شده است. براساس پایگاه استنادی Scopus، ۱۲ مقاله از مقالات این مرکز تحقیقات با همکاری محققان خارج از کشور منتشر شده و ۲۰ درصد مقالات نیز در ۲۵% برتر مجلات هر رشته (Q1) بر اساس شاخص SJRبه چاپ رسیده اند. بر اساس پایگاه استنادی Scopusتعداد استنادات سال ۲۰۱۵ این مرکز تحقیقات بیش از ۱۷۸ مورد و شاخص H indexنیز ۱۴ میباشد.

کسب این موفقیت را که حاصل تلاش و زحمات اعضای محترم تحقیقات مواد دندانی می باشد تبریک عرض نموده و امیدواریم با یاری و همت همکاران محترم به موفقیت های بیشتری که در خور دانشکده دندانپزشکی و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  باشد دست یابیم.

 
 
 

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.